znakfirm Telefonia klasyczna - Telefonia VoIP - Sieci komputerowe - Systemy dozorowe Home

baner

logo_slican_s

   Telefony slican

dystrybutor serwis

linia

Telefony systemowe

cts 330 Slican CTS 330.CL   i   CTS 330.CLBT (z modułem bluetooth)

      Slican CTS-330.CL jest telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. 

Wbudowany bluetooth umożliwia użycie słuchawki typu Bluetooth co poprawia komfort pracy.

      Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.
     Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican. Telefon CTS-330 wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia.
     Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski dotykowe i tradycyjne CTS-330.CL pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Telefon doskonale prezentuje się na biurku.
     Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-330.CL umożliwia pracę z zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym. Kolorowy ekran, czytelne ikony i duża ilość programowalnych przycisków pozwalają na korzystanie z wielu profesjonalnych funkcji.
 

 

    cts 220blk

      cts 220gr

linia Slican CTS 220 CL

      Slican CTS-220.CL jest biznesowym telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. To telefon z opcjonalnym modułem Bluetooth oraz przyciskami BLF, które zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali. 

      Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican - dzięki czemu z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-220.CL umożliwia pracę z przewodowym lub bezprzewodowym zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym.

UWAGA: Telefon CTS-220 współpracuje z serwerami NCP-PBX, IPL-0256, IPM-032 i IPU-14 oraz MAC-6400. W centralach IPx oraz MAC-6400 warunkiem działania tych telefonów jest zainstalowany firmware w wersji 6.50 lub nowszej, natomiast w centrali NCP - 1.06

 

cts 102 linia

Slican CTS 102 CL

     Cyfrowy telefon systemowy współpracujący z serwerami Slican IPL-256, IPM-032, MAC-6400, CCT-1668/IP, oraz CXS-0424. Telefon CTS-102 dzięki swoim parametrom użytkowym zapewnia łatwą obsługę przy jednoczesnym dostępie do użytecznych funkcji centrali.

Dostępny jest w dwóch wersjach:
  • CTS-102.HT – z wyświetlaczem dwuliniowym
  • CTS-102.CL – z  podświetlanym, czteroliniowym wyświetlaczem graficznym
cts 202CCA linia Slican CTS 202.CL

     CTelefon systemowy z czytelnym wyświetlaczem, dedykowany do współpracy z centralami Slican. Wyposażony jest w 12 podświetlanych, programowalnych klawiszy funkcyjnych. Intuicyjne, przyjazne menu zapewnia wysoki komfort i efektywność pracy z centralą.
     Oferowany model zapewnia wygodną pracę na stanowiskach sekretarskich i w gabinetach menedżerskich. Sprawdzi się również w każdej recepcji. Czytelne menu pozwala na intuicyjną zmianę parametrów telefonu i dostosowanie go do osobistych preferencji użytkownika. Pełna integracja programu telefonu z oprogramowaniem centrali pozwala na szybką zmianę ustawień poszczególnych telefonów z poziomu konfiguracji central.


linia

Telefony VoIP

cts330IP Slican CTS 330.IP   i   CTS 330.IPBT (z modulem bluetooth)

      Slican CTS-330.IP jest telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. 

Wbudowany bluetooth umożliwia użycie słuchawki typu Bluetooth co poprawia komfort pracy.

     Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican. Telefon CTS-330.IP wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia. Telefon posiada zasilanie PoE.
     Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowaln przyciski dotykowe i tradycyjne CTS-330.IP pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Telefon doskonale prezentuje się na biurku.
     Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codzienne pracy. CTS-330.IP umożliwia pracę z zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym. Kolorowy ekran, czytelne ikony i duża ilość programowalnych przycisków pozwalają na korzystanie z wielu profesjonalnych funkcji.

     cts220blk          cts220gr

linia Slican CTS 220 IP

     Slican CTS-220.IP jest biznesowym telefonem systemowym IP z opcjonalnym modułem Bluetooth. Wystarczy podłączyć telefon do sieci LAN przedsiębiorstwa lub w dowolnym innym miejscu z dostępem do Internetu. Przyciski BLF zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali.
      

Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski BLF pozwalają na indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-220.IP umożliwia pracę z przewodowym lub bezprzewodowym zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym.

UWAGA: Telefon CTS-220IP współpracuje z serwerami NCP-PBX, IPL-0256, IPM-032 i IPU-14 oraz MAC-6400. W centralach IPx oraz MAC-6400 warunkiem działania tych telefonów jest zainstalowany firmware w wersji 6.50 lub nowszej, natomiast w centrali NCP - 1.06

 

CTS 102 linia Slican CTS 102 IP

     Telefon systemowy Slican CTS-102.IP jest alternatywą dla wymagających skomplikowanej konfiguracji telefonów SIP. To telefon, który można włączyć do sieci LAN lub w dowolnym miejscu, w którym jest dostęp do Internetu.
     Współpracuje z serwerami Slican IPM-032, MAC-6400, CCT-1668/IP, oraz CXS-0424.

VPS-902 linia Slican VPS-902P (SIP)     

Uniwersalny telefon IP dla każdej firmy. Czytelny podświetlany wyświetlacz, przyciski BLF, dźwięk HD oraz przyciski funkcjonalne pozwalają na efektywne wykorzystanie wszystkich możliwości telefonu.

Menu telefonu dostępne jest w języku polskim i języku angielskim. Bogata funkcjonalność, łatwa obsługa i współczesny design to główne atuty tego modelu telefonu.

 

VPS-912G linia Slican VPS-912G (SIP)     

Uniwersalny telefon IP z dwoma portami gigabitowymi to odpowiedź na rosnące wymagania firmowych sieci IP. Dźwięk HD, czytelny duży podświetlany wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski BLF pozwalają na efektywne korzystanie z telefonu i dostępnych zasobów sieciowych.

Menu telefonu dostępne jest w języku polskim i języku angielskim. Bogata funkcjonalność, łatwa obsługa i współczesny design to główne atuty tego modelu telefonu.


IP DECT linia Slican DECT IP

     Bezprzewodowy system Slican DECT IP współpracuje z centralami wyposażonymi w łącza VoIP. System ten gwarantuje pełną swobodę ruchu na terenie całej firmy i bezzakłóceniowe przekazywanie prowadzonych rozmów w trakcie przemieszczania się. Jakość dźwięku jest zawsze wysoka, niezależnie od miejsca prowadzonej rozmowy.
     System Slican DECT IP oparty o rozwiązanie RTX współpracuje z serwerami NCP i hybrydowymi centralami IP Slican. Obszar zasięgu systemu Slican DECT IP zależy od ilości zainstalowanych baz DECT i miejsca ich zainstalowania. System dopuszcza zainstalowanie do 254 baz DECT komunikujących się ze sobą i serwerem telekomunikacyjnym przy użyciu protokołu SIP. System pozwala na zarejestrowanie do 1000 słuchawek (max. 30 słuchawek do bazy) - dokładna ich ilość zależy od zastosowanej centrali Slican i wykupionych licencji. Użytkownik systemu Slican DECT IP jest standardowym abonentem centrali ze wszystkimi przywilejami do realizacji połączeń telefonicznych wychodzących i odbierania połączeń przychodzących.

 


Telefony analogowe

XL-2023ID linia Slican XL-2023ID

     Slican XL-2023ID to standardowy telefon biurowy dedykowany do współpracy z dowolną centralą lub serwerem Slican. Jest to nowoczesny telefon wyposażony w wyświetlacz LCD, książkę telefoniczną, tryb głośnomówiący, listę połączeń przychodzących, listę wybieranych numerów oraz wiele innych,  użytecznych funkcji i co ważne, w odróżnieniu od telefonów  wielu innych producentów, tryb głośnomówiący  nie wymaga baterii.

XL-209 linia Slican XL-209

     Klasyczny analogowy telefon do biura i domu. Doskonały produkt dla firm szukających niezawodnego i solidnego, telefonu. Łatwa i przyjemna obsługa pozwoli na używanie tego telefonu w wielu firmach niezależnie od branży i miejsca pracy - wszędzie tam, gdzie telefonów używa się bardzo intensywnie, wykonując po prostu codziennie wiele połączeń. Dzięki klasycznej funkcjonalności XL-209 doskonale sprawdzi się także jako telefon przeznaczony do użytku domowego.

HLP-22

linia Slican HLP-22

     Dedykowany do współpracy ze wszystkimi centralami i serwerami Slican. Klasyczny telefon beztarczowy Slican HLP-22 zapewnia sprawną łączność i bezpośrednie połączenia z wcześniej zaprogramowanym numerem. Może być tzw. telefonem bezpieczeństwa w miejscach użyteczności publicznej, np. w urzędach, szkołach, szpitalach, marketach, hotelach itp.


     Telefon HLP-22 może służyć również jako unifon w systemie bramofonowym realizowanym w oparciu o centralę telefoniczną i bramofony Slican.


Dial S.C. Ul. Heleny Marusarzówny 5, 26-600 Radom Tel. 48 340-09-00, fax. 48 340-09-01

2013 © Copyright Dial SC