znakfirm Telefonia klasyczna - Telefonia VoIP - Sieci komputerowe - Systemy dozorowe Home

baner

logo_slican_s

   Telefony slican

dystrybutor serwis

linia

Telefony systemowe

cts 330 Slican CTS 330.CL   i   CTS 330.CLBT (z modułem bluetooth)

      Slican CTS-330.CL jest telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. 

Wbudowany bluetooth umożliwia użycie słuchawki typu Bluetooth co poprawia komfort pracy.

      Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania.
     Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican. Telefon CTS-330 wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia.
     Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski dotykowe i tradycyjne CTS-330.CL pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Telefon doskonale prezentuje się na biurku.
     Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-330.CL umożliwia pracę z zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym. Kolorowy ekran, czytelne ikony i duża ilość programowalnych przycisków pozwalają na korzystanie z wielu profesjonalnych funkcji.
 

 

    cts 220blk

      cts 220gr

linia Slican CTS 220 CL

      Slican CTS-220.CL jest biznesowym telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. To telefon z opcjonalnym modułem Bluetooth oraz przyciskami BLF, które zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali. 

      Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican - dzięki czemu z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-220.CL umożliwia pracę z przewodowym lub bezprzewodowym zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym.

UWAGA: Telefon CTS-220 współpracuje z serwerami NCP-PBX, IPL-0256, IPM-032 i IPU-14 oraz MAC-6400. W centralach IPx oraz MAC-6400 warunkiem działania tych telefonów jest zainstalowany firmware w wersji 6.50 lub nowszej, natomiast w centrali NCP - 1.06

 

cts 102 linia

Slican CTS 102 CL

     Cyfrowy telefon systemowy współpracujący z serwerami Slican IPL-256, IPM-032, MAC-6400, CCT-1668/IP, oraz CXS-0424. Telefon CTS-102 dzięki swoim parametrom użytkowym zapewnia łatwą obsługę przy jednoczesnym dostępie do użytecznych funkcji centrali.

Dostępny jest w dwóch wersjach:
  • CTS-102.HT – z wyświetlaczem dwuliniowym
  • CTS-102.CL – z  podświetlanym, czteroliniowym wyświetlaczem graficznym
cts 202CCA linia Slican CTS 202 CCA

     Cyfrowy telefon systemowy z ekranem LCD przeznaczony do współpracy z centralą Slican CCA-2720, współpracuje z konsolą CTS-232. Do telefonu można podłączyć zestaw nagłowny (słuchawki z mikrofonem). Dostępny w kolorze popielatym.


linia

Telefony VoIP

cts330IP Slican CTS 330.IP   i   CTS 330.IPBT (z modulem bluetooth)

      Slican CTS-330.IP jest telefonem systemowym dla firm wymagających zaawansowanego systemu telefonicznego oraz efektywnego zarządzania połączeniami i kontaktami. 

Wbudowany bluetooth umożliwia użycie słuchawki typu Bluetooth co poprawia komfort pracy.

     Z telefonu można korzystać natychmiast po włączeniu go do sieci, bez skomplikowanego i czasochłonnego programowania. Profil telefonu jest tworzony i przechowywany w pamięci serwera Slican. Telefon CTS-330.IP wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy, dotykowy ekran zapewniający doskonałą czytelność w różnych warunkach oświetlenia. Telefon posiada zasilanie PoE.
     Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowaln przyciski dotykowe i tradycyjne CTS-330.IP pozwalają na nieograniczone indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Telefon doskonale prezentuje się na biurku.
     Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codzienne pracy. CTS-330.IP umożliwia pracę z zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym. Kolorowy ekran, czytelne ikony i duża ilość programowalnych przycisków pozwalają na korzystanie z wielu profesjonalnych funkcji.

     cts220blk          cts220gr

linia Slican CTS 220 IP

     Slican CTS-220.IP jest biznesowym telefonem systemowym IP z opcjonalnym modułem Bluetooth. Wystarczy podłączyć telefon do sieci LAN przedsiębiorstwa lub w dowolnym innym miejscu z dostępem do Internetu. Przyciski BLF zapewniają natychmiastowy podgląd stanu wybranych abonentów centrali.
      

Doskonała jakość dźwięku i prostota obsługi czynią ten telefon sprawnym narzędziem do codziennej pracy. Programowalne przyciski BLF pozwalają na indywidualne kreowanie funkcji, usług, czy też tworzenie listy podręcznych kontaktów. Telefon doskonale prezentuje się na biurku. Lekka i ergonomiczna słuchawka oraz optymalnej długości przewód słuchawkowy czynią go niezastąpionym partnerem w codziennej pracy. CTS-220.IP umożliwia pracę z przewodowym lub bezprzewodowym zestawem słuchawkowym lub w trybie głośnomówiącym.

UWAGA: Telefon CTS-220IP współpracuje z serwerami NCP-PBX, IPL-0256, IPM-032 i IPU-14 oraz MAC-6400. W centralach IPx oraz MAC-6400 warunkiem działania tych telefonów jest zainstalowany firmware w wersji 6.50 lub nowszej, natomiast w centrali NCP - 1.06

 

CTS 102 linia Slican CTS 102 IP

     Telefon systemowy Slican CTS-102.IP jest alternatywą dla wymagających skomplikowanej konfiguracji telefonów SIP. To telefon, który można włączyć do sieci LAN lub w dowolnym miejscu, w którym jest dostęp do Internetu.
     Współpracuje z serwerami Slican IPM-032, MAC-6400, CCT-1668/IP, oraz CXS-0424.

VPS-802 linia Slican VPS-802 (SIP)     

Telefon IP Slican VPS-802 to ekonomiczna, uniwersalna oferta zarówno dla użytkowników biznesowych i indywidualnych. Współpracuje ze wszystkimi serwerami Slican, telefon może być również włączony bezpośrednio do sieci Internet.

Menu telefonu dostępne jest w języku polskim i języku angielskim. Bogata funkcjonalność, łatwa obsługa i współczesny design to główne atuty tego modelu telefonu.

 

VPS-804P linia Slican VPS-804P (SIP)     

Slican VPS-804P to zaawansowany biznesowy telefon VoIP idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Wieloliniowy wyświetlacz ułatwia dostęp do kontaktów oraz szerokiej gamy funkcji komunikacyjnych. Czytelne przyciski usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych.

Menu telefonu dostępne jest w języku polskim i języku angielskim. Bogata funkcjonalność, łatwa obsługa i współczesny design to główne atuty tego modelu telefonu.

VPS-840 linia Slican VPS-840P (SIP)     

Slican VPS-840P to zaawansowany telefon VoIP klasy business. Bogate menu ułatwia dostęp do kontaktów oraz szerokiej gamy funkcji komunikacyjnych. Czytelne przyciski i kolorowy wyświetlacz LCD usprawniają korzystanie z telefonu i pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych.

Menu telefonu dostępne jest w języku polskim i języku angielskim. Bogata funkcjonalność, łatwa obsługa i współczesny design to główne atuty tego modelu telefonu.


IP DECT linia Slican DECT IP

     System DECT-IP współpracuje z serwerami wyposażonymi w łacza VoIP. System ten gwarantuje pełną swobodę ruchu na terenie całej firmy i bezzakłóceniowe przekazywanie prowadzonych rozmów w trakcie przemieszczania się. Jakość dźwięku jest zawsze wysoka, niezależnie od miejsca prowadzonej rozmowy. System DECT-IP oparty o rozwiązanie RTX współpracuje z serwerami MAC-6400, IPL-256, IPM-032, CCT-1668/IP, oraz CXS-0424.
     Obszar zasięgu systemu DECT-IP zależy od ilości zainstalowanych baz DECT i miejsca ich zainstalowania. System dopuszcza zainstalowanie do 40 baz DECT komunikujących się ze sobą i serwerem telekomunikacyjnym przy użyciu protokołu SIP. System pozwala na zarejestrowanie do 200 słuchawek (max. 30 słuchawek do bazy) - dokładna ich ilość zależy od zastosowanego serwera Slican i wykupionych licencji. Użytkownik systemu DECT-IP jest standardowym abonentem centrali ze wszystkimi przywilejami do realizacji połączeń telefonicznych wychodzących i odbierania połączeń przychodzących.
     Istotną cechą Slican DECT-IP jest jego pełna integracja poprzez wykorzystanie zasobów serwerów MAC-6400, IPL-256, IPM-032, CCT-1668/IPCXS-0424 do zarządzania systemem. Nie ma potrzeby korzystania z jakichkolwiek dodatkowych komputerów / serwerów.

 


Telefony analogowe

XL-2023ID linia Slican XL-2023ID

     Slican XL-2023ID to standardowy telefon biurowy dedykowany do współpracy z dowolną centralą lub serwerem Slican. Jest to nowoczesny telefon wyposażony w wyświetlacz LCD, książkę telefoniczną, tryb głośnomówiący, listę połączeń przychodzących, listę wybieranych numerów oraz wiele innych,  użytecznych funkcji i co ważne, w odróżnieniu od telefonów  wielu innych producentów, tryb głośnomówiący  nie wymaga baterii.

XL-209 linia Slican XL-209

     Klasyczny analogowy telefon do biura i domu. Doskonały produkt dla firm szukających niezawodnego i solidnego, telefonu. Łatwa i przyjemna obsługa pozwoli na używanie tego telefonu w wielu firmach niezależnie od branży i miejsca pracy - wszędzie tam, gdzie telefonów używa się bardzo intensywnie, wykonując po prostu codziennie wiele połączeń. Dzięki klasycznej funkcjonalności XL-209 doskonale sprawdzi się także jako telefon przeznaczony do użytku domowego.

HLP-22

linia Slican HLP-22

     Dedykowany do współpracy ze wszystkimi centralami i serwerami Slican. Klasyczny telefon beztarczowy Slican HLP-22 zapewnia sprawną łączność i bezpośrednie połączenia z wcześniej zaprogramowanym numerem. Może być tzw. telefonem bezpieczeństwa w miejscach użyteczności publicznej, np. w urzędach, szkołach, szpitalach, marketach, hotelach itp.


     Telefon HLP-22 może służyć również jako unifon w systemie bramofonowym realizowanym w oparciu o centralę telefoniczną i bramofony Slican.


Dial S.C. T. Gwarek, K. Kropisz, Ul. Heleny Marusarzówny 5, 26-600 Radom Tel. 48 340-09-00, fax. 48 340-09-01

2013 © Copyright Dial SC